Mıknatıs – Neodyum Mıknatıs | Magneteksan

TÜRKİYE'NİN MIKNATIS MERKEZİNE HOŞGELDİNİZ

Ara
Close this search box.
beykoz mıknatıs

Hakkımızda

Türkiye’nin manyetik sistemler üzerine ihtiyaçlarının milli imkanlarla karşılanması için kurulan Magneteksan Makine ARGE gıda sektöründen maden sektörüne, savunma sanayinden inşaat sektörüne her alanda hizmet vermektedir. İstanbul’da tek şube olarak hizmete başlayan firmamız Türkiye’nin her noktasına ulaşmayı başarmıştır.

Magneteksan Makine ARGE bir Savunma SAHA İstanbul üyesidir. Yılların getirdiği teknik ve teorik bilginin harmanlanması ile firmamız kalite belgeleri, CE sertifikasyonu ve Yerli Malı Belgesine sahiptir. Yetkin mühendis kadromuz Gauss ölçümü ve manyetik kalibrasyon hizmeti vermektedir .

Üretimini yaptığımız manyetik sistemlerde müşteri odaklı çalışma prensibine sahibiz. Müşteriler ile ortak dili konuşup, söz verdikleri zamanda istedikleri ürün veya hizmeti gerçekleştirip teslim ediyoruz. Manyetik taşıma ve manyetik seperatör ürünlerinde yıllardır yaptığımız çalışmalar ışığında sizlere garantili ürünler sunuyoruz. İmalatını yaptığımız paslanmaz ve tüm ürünlerimizde Gauss raporu veriyoruz.

1 mm küçük neodyum mıknatıslardan 1 metre çap elektromıknatıslara kadar her ebatta ve güçte manyetik taşıma sistemleri ve mıknatısları üretebiliyoruz. Çok geniş bir ürün yelpazesi sunan firmamız, kurumsal firmaların Manyetik Ayrıştırma Çözümlerine ortak olmaktayız. Gıda, maden, sağlık sektörleri başta olmak üzere birçok farklı sektöre destek veren firmamız bu yoldaki hedeflerini yurtdışına taşımaktadır.

Yeni Ürünler

450 mm boydaki neodyum mıknatıslardan üretilen bu çubuk mıknatıs en ince metal partiküllerini bile çekecek şekilde tasarlandı. Yerli üretimdir.
Elek mıknatıs ile ürünleriniz içerisinde dolaşan en ince metal tozlarını dahi yakalayın. Paslanmaz ve sızdırmaz elek mıknatıslar stoklarda.
Çok güçlü Neodimyum, paslanmaz ve cidarlı DN65 Manyetik Filtre, içerisinden geçen sıvılardan veya gazlardan demir içeren parçacıkları yakalar.

Son Yazılar

Magneteksan logo

Misyonumuz​

Yurtiçinde her ilde ve her noktada ihtiyaç duyulan mıknatıs, neodyum mıknatıs, elektromıknatıs ve manyetik ayırıcı gibi ürünleri yerli imkanlarla üreterek her sektörün çözüm ihtiyaçlarını gidermeyi hedefliyoruz. 

İstanbul’da bulunan şubemizi daha yeni bir ortama taşımak ve farklı şubeler açarak ülkemizin her noktasına daha hızlı ulaşmayı hedefliyoruz. Üretim ağımızı genişletirken kaliteden ödün vermeden, zamanında iş teslimine riayet ederek müşteri memnuniyetini her zaman yukarda tutmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Yerli imkanlarla üretimini yaptığımız; manyetik seperatör, manyetik kaldıraç, elektromıknatıs, pot mıknatıs ve daha birçok ürünü yurtdışında da tanıtmayı ve satışını yapmayı hedefliyoruz. Hem firmamızı hem de ülkemizi farklı ülkelerde tanıtmak hepimiz için bir gurur kaynağı olacaktır.

Yeterli personel sayımızı artırarak üretim hacmimizi artırıp satış sayımızı her gün daha ileri taşımak istiyoruz. Bu noktada hem bilgimizi, hem tecrübemizi daha ileri taşıyarak yurtiçinde de her kurumsal firmanın çözün ortağı olmak istiyoruz.

 

Bizi Ara
Whatsapp
Konum
Facebook