Mıknatıs – Neodyum Mıknatıs | Magneteksan

                                                                              TÜRKİYE’NİN MIKNATIS MERKEZİNE HOŞGELDİNİZ.

Mıknatıs Tamir ve Onarım Hizmetleri

manyetik kollu kaldıraç tamiri

Pendik ilçesinde faaliyet gösteren firmamız, mıknatıs tamir ve onarımı hizmeti konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur. İstanbul’un kalbinde yer alan bu şirket olarak, yılların deneyimi ve uzman kadromuzla müşterilerimize en kaliteli ürünleri ve hizmetleri sunmaktayız. Firmamız mıknatıs, neodyum mıknatıs, elektromıknatıs ve manyetik seperatörler gibi çok geniş bir sektörde satış yapmaktadır. Bu ürünlerimiz garantili hizmetlerimiz arasında olup tamir ve arıza durumunda ücretsiz yenileme yapmaktayız.

Garanti dışında kalmış ürünlerimiz bize tamir için gelirse ek bir bedel karşılığında mıknatıs onarımı yapıyoruz. Bu sebeple bizden özel teklif isteyiniz.

Hangi mıknatısların tamirini yapıyoruz?

manyetik seperatör tamiri

Her mıknatısın tamiri olmadığı için sadece bazı modellerde mıknatıs tamir işlemi mümkün olmaktadır. Yalın mıknatısların tamiri olmaz ancak büyük ekipmanlarda kullanıldığında bu mıknatıslar yenilenebilir. Örneğin manyetik elek mıknatıslar dışarıdaki sacları ezildiğinde veya hasar gördüğünde tamir olabilir. İçindeki neodyum veya ferrit mıknatıslar yenilenmeye ihtiyacı varsa yenilenir. Dış sac ise yeniden yapılır.

Tamirini yaptığımız bazı mıknatıs çeşitleri;

  • Elek mıknatıslar
  • Çubuk mıknatıslar
  • Manyetik kovanlar
  • Manyetik plakalar
  • Manyetik tamburlar
Bizi Ara
Whatsapp
Konum
Facebook