Mıknatıs – Neodyum Mıknatıs | Magneteksan

Güvenli Mıknatıslı Ekipman Taşıma Sertifikası

magnetized material taşıma sertifikası

Kara, hava ve deniz yoluyla gönderilecek olan malzemelerin kutu yüzeylerinde bulunan manyetik alan gücünün tespiti ve raporlandırılmasıdır. Üretici firmaların aracı nakliye ile göndermek istedikleri kargoların taşıma yaptıkları araçlara zarar vermemesi gerekmektedir. Manyetik ekipman taşımacılığı yapabilmek için ürün ile güvenlik mıknatıs ekipmanı sertifikası almak gerekmektedir. UN2807’e paketlenmiş malzemenin etrafında belirli bir bölgeye göre manyetik alan değerini 0,0016 Gauss olması gerekmektedir. Ve malzemenin üzerinde “magnetized material” etiketinin yapıştırılması şarttır. 

Havaalanı mıknatıs ölçümü yapan firmamız kutuların malzemelerin manyetik alanını hesaplar. Dış mekanik aksama zarar verip vermeyeceğini raporlar. Aynı şekilde kara ve deniz yolu malzemelerin manyetik alanı mıknatısı ölçen firmamız kutuların tehlikeli olup olmadığını tespit eder.

Detay bilgi ve sertifikası için [email protected] adresimizden bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Transportation certificate of magnetized material.