Mıknatıs – Neodyum Mıknatıs | Magneteksan

                                                                              TÜRKİYE’NİN MIKNATIS MERKEZİNE HOŞGELDİNİZ.

Lojistik Sektörü

lojistik sektörü

Lojistik sektörü taşımacılık olarak karşımıza çıksa da, paketleme ve paket sistemlerinin hazırlanması aşamasına da hitap eder. Lojistik sektörüne ürün imalatı yapan firmalar da manyetik seperatör ihtiyacı duymaktadır. Kağıt üretim, karton üretim gibi alanlarda metal parçaların ayrışması istenmektedir. Magneteksan Makine ARGE olarak lojistik sektörüne özel mıknatıs ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Lojistik firmalarına mıknatıs çeşitlerine aşağıdan ve ürün kategorilerinden erişebilirsiniz. İşte lojistik sanayi firmaların için mıknatıslar;

forklift için mıknatıs süpürge

Forklift Mıknatısı

Lojistik alanında oldukça yoğun bir iş temposunun arasında zemindeki metaller fark edilmeyebilir. Ürettiğimiz forklift mıknatısları bu duruma son verir. Hem bina içi forklift önü için hem de bina dışında büyük araçların arkasına montajlanabilecek büyük mıknatısların üretimini yapıyoruz.

ızgara tipi elek mıknatıs

Izgara Tipi Elek Mıknatıs

Gıda firmalarında, gıdaların döküldüğü alanlara konumlandırılan neodyum elek mıknatıs üzerinden geçen tüm metal parçalarını yakalar. Metal tozlarını dahi kaçırmayan bu ürün 12000 Gauss manyetik güç sunar. Ürün komple paslanmaz ve korozyona dayanıklı imal edilir. Tüm elek mıknatıs seçeneklerini aşağıdaki butona tıklayarak görebilirsiniz.

4 barlı manyetik elek mıknatıs 320 mm
Manyetik Elek Tip 1
6 köşeli manyetik elek mıknatıs seperatör
Manyetik Elek Tip 2
420x420 mm çok güçlü neodyum manyetik elek ızgara seperatör
Manyetik Elek Tip 3
Çekmeceli manyetik elek mıknatıs seperatör
Manyetik Elek Tip 4
manyetik bar mıknatıs füze başlıklı

Manyetik Bar Mıknatıslar

Manyetik bar, çubuk mıknatıslar gıda firmalarının metal ayrıştırmada en sık kullandığı manyetik seperatörlerdir. En ince tozları dahi yakalayan çubuk mıknatıslarımız Gauss sertifikalı olarak teslim edilir. Dışı paslanmaz ve sızdırmaz olan bar mıknatıslar sıvı gıda kullanımına da uygundur. 80 ve 150 derece sıcaklıklarda kullanılabilirler.

neodyum numune alma mıknatısı çubuk mıknatıs
Paslanmaz Tutamaklı
bakalit çubuk mıknatıs
Bakalit Tutamaklı
M8 bağlantılı çubuk mıknatıs
Tek Tarafı Cıvata Delikli
D25x200-mm-bar-mikantis-cubuk
Kolay Temizlemeli
dikdörtgen manyetik plaka mıknatıs

Plaka Mıknatıslar

Plaka mıknatıslar konveyör bant üzerine konularak altından geçen gıdaların içinden metalleri çeker. Neodyum mıknatıslardan ürettiğimiz bu plaka mıknatıslar inanılmaz güce sahip olarak metal tozlarını dahi çeker. Her yıl Gauss ölçümü yapılması gereken mıknatıslar için ölçüm hizmetimiz de bulunmaktadır.

Kovan Tipi Elek Mıknatıslar

Temizleme açısından kolaylık sağlayan manyetik kovanlar, plastik kırma makinelerinin çıkışına uygundur. Bar arası mesafeler firmanızın isteklerine göre tıkanma yapmayacak şekilde tasarlanır. Bar aralarına konulan metal plakalar çarptırmayı sağlayarak maksimum verim sağlar. Tüm ürünleri aşağıdaki butona tıklayarak görebilirsiniz.

Kovanlı Redüksiyonlu Neodimyum Elek Seperator
Manyetik Kovan Tip 1
ferrit manyetik kovan seperatör
Manyetik Kovan Tip 2
manyetik kovan tipi plaka mıknatıs
Manyetik Kovan Tip 3
Manyetik Kovan Tip 4
Füze mıknatıs manyetik seperatör

Füze Mıknatıslar

Füze mıknatıslar içerisindeki neodyum füze çekirdeği sayesinde ultra çekim gücüne sahiptir. Çekirdeğin üzerine çarpan plastikler saçılma yaparken asla tıkanma yapmaz. Metal tozları ve parçaları füze üzerine ve kenarlarına yapışır. Manuel temizlemeli sistemdir. Füze mıknatıs çeşitlerini aşağıdaki butona tıklayarak görebilirsiniz.

gıda firmaları için Manyetik Paspas

Ayak Altı Manyetik Paspas

1000x600x2 mm ve 1000x600x3 mm ebatlarında çok güçlü manyetik paspas ürünlerimiz ayak altı için uygundur. Gıda firmalarının hijyen odalarına girişte zemine yerleştirilir. Manyetik paspaslarımız esnek ve ferrit mıknatıstan üretilmiştir. BRC ve HACCP sertifikalı olarak teslim edilmektedir.

Bizi Ara
Whatsapp
Konum
Facebook