Mıknatıs – Neodyum Mıknatıs | Magneteksan

TÜRKİYE'NİN MIKNATIS MERKEZİNE HOŞGELDİNİZ

Ara
Close this search box.

Sağlık Sektörü

hastane

Sağlık sektöründe mıknatıslar pek bilinmese de ihtiyaç alanı olmuştur. Magneteksan olarak birçok çeşitli manyetik sistemler üretimi yaparken sağlık sektörüne özel mıknatıs çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Artık metal parçalarının toplanması veya ayrıştırılması için birçok ürünümüz bulunmaktadır.

İşte sağlık sektörüne, hastanelere uygun mıknatıslarımız;

Hastane Mıknatısı

Hastanelerde atık durumdaki şırınga ve neşter gibi zararlı olabilecek ürünlerin zeminden hızlıca toplanması ve atılması için bu çek bırak el mıknatısı kendi imalatımızdır. Birçok özel hastaneye sattığımız bu ürün dışı komple paslanmazdan üretilmiştir. İçinde çok güçlü neodyum mıknatıslar bulunmaktadır.

manyetik bar mıknatıs füze başlıklı

Manyetik Bar Mıknatıslar

Manyetik bar, çubuk mıknatıslar gıda firmalarının metal ayrıştırmada en sık kullandığı manyetik seperatörlerdir. En ince tozları dahi yakalayan çubuk mıknatıslarımız Gauss sertifikalı olarak teslim edilir. Dışı paslanmaz ve sızdırmaz olan bar mıknatıslar sıvı gıda kullanımına da uygundur. 80 ve 150 derece sıcaklıklarda kullanılabilirler.

neodyum numune alma mıknatısı çubuk mıknatıs
Paslanmaz Tutamaklı
bakalit çubuk mıknatıs
Bakalit Tutamaklı
M8 bağlantılı çubuk mıknatıs
Tek Tarafı Cıvata Delikli
D25x200-mm-bar-mikantis-cubuk
Kolay Temizlemeli
gıda firmaları için Manyetik Paspas

Ayak Altı Manyetik Paspas

1000x600x2 mm ve 1000x600x3 mm ebatlarında çok güçlü manyetik paspas ürünlerimiz ayak altı için uygundur. Gıda firmalarının hijyen odalarına girişte zemine yerleştirilir. Manyetik paspaslarımız esnek ve ferrit mıknatıstan üretilmiştir. BRC ve HACCP sertifikalı olarak teslim edilmektedir.

demanyetizör tünel tipi manyetik alma cihazı

Demanyetize Cihazları

Demanyetize cihazları diğer adıyla Manyetik Alma Cihazları, metal parçaların üzerindeki manyetik alanı nötr hale getirir. Zamanla metal parçalar üzerinde biriken bu manyetik alan araçlara büyük zararlar verebilir. Otomotiv firmalarının kullandığı donanımlardan biri olan Demanyetizörler Magneteksan tarafından üretilmektedir.

ferrit mıknatıslar

Seramik Mıknatıslar 220° Sıcaklığa Dayanıklı

300 Oksit, seramik mıknatıslar yüksek sıcaklığa dayanıklılığı ile tanınır. 220°C sıcaklığa kadar dayanabilen bu mıknatıslar otomotiv sektöründe tercih edilmektedir. Firmamız ferrit mıknatıs çeşitliliğinde yeterli ürün çeşidine sahiptir. Bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

neodyum mıknatıslar otomotiv

Neodyum Mıknatıslar

Yüksek çekim gücü ile ön plana çıkan neodyum mıknatıslar standart olarak 80°C sıcaklığa kadar dayanabilir. 150°C sıcaklığa dayanabilen SH serisi mıknatıslarımızla da sektöre destek olmaktayız.

Bizi Ara
Whatsapp
Konum
Facebook