Mıknatıs – Neodyum Mıknatıs | Magneteksan

TÜRKİYE'NİN MIKNATIS MERKEZİNE HOŞGELDİNİZ

Ara
Close this search box.

Elektromıknatıs İmalatı

elektromıknatıs imalatı

Elektromıknatıs Nedir?

Elektromıknatıs enerji verildiği zaman manyetik alan yardımı ile etrafında bulunan metal partikülleri üzerinde tutan sistemlerdir. Magneteksan Makine Arge olarak istenilen ölçüde ve kaldırma kapasiteli elektromıknatıs imalatı yapılmaktadır.

Elektromıknatıs genel olarak metal partikülleri kaldırma amaçlı kullanılmak beraber birçok farklı makine ve sistemde kullanılmaktadır. Bilimsel laboratuvarlardan hurda ocaklarına kadar bir çok kuruluş elektro-mıknatısların nimetlerinden faydalanmaktadır.  Otomotiv sektöründe elektromıknatıslar firen ve kavramalarda kullanılır. Fabrikalarda ise çelik kütükleri, metal sacları ve şekillendirilecek metal ürünleri taşımak veya sabitlemek için kullanılır.

Özel Tasarım Elektromıknatıs Üretimi

Özel Tasarım Elektromıknatıs Üretimi Magneteksan Makine Arge firması olarak imalat ve otomotiv sektörünün ihtiyaç duyduğu elektromıknatısların üretimini gerçekleştirmekteyiz.  Magneteksan, otomotiv sektörü için insan eli değmeden üretimi yapılan parçaların taşıma için gerekli olan elektromıknatıs üretiminde uzmanlaşmış bir firmadır.  Genç, dinamik ve yüksek mühendislik kabiliyeti ışığında kendi tasarım, test, üretim teknolojisi ve üretim destekli AR-GE merkeziyle özel sektöründeki değişimlere ve müşteri özel isteklerine cevap vermeye yönelik ürün gamını hızlı bir şekilde geliştirmektedir.

Özel Tasarım Elektromıknatıs Üretimi elektrik enerjisi verildiği zaman malzeme ile manyetik etkileşime girerek taşıma, robot ile kontrol ve otomasyon destekli üretim imkanı sunar. Elektromıknatıs sistemi bir çok mühendislik disiplinin birleşmesi ile ortaya çıkan bir üründür. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını minimum maliyet ile en hızlı şekilde çözmeye odaklı bir çalışma sistemimiz vardır.

Elektrikli Mıknatıs İmalatı

Büyük çekim gücüne sahip olan elektrikli mıknatıs modelleri her firmanın ihyacı olabilir. Üretimini yaptığımız elektrikli mıknatıslar istediğiniz ebatta olabilir. Magneteksan Makine Arge olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler. Bizlere her zaman destek kısmından ulaşabilirsiniz.

Cıvata Taşıma Elektromıknatıs

Hurda Elektromıknatısı İmalatı

Son Yazılar

manyetik alan cinsiyet üzerine etkisi

Manyetik Alanın Cinsiyet Üzerine Etkisi Nedir ?

Elektromanyetik alanın cinsiyet belirleme üzerine etkisi yıllardır devam eden çalışmalar içermektedir. Cinsiyet oluşumunda bir çok farklı etken meydana gelmektedir ve çoçuğun cinsiyetini belirlemektedir. Manyetik alana

Yeni Ürünler

450 mm boydaki neodyum mıknatıslardan üretilen bu çubuk mıknatıs en ince metal partiküllerini bile çekecek şekilde tasarlandı. Yerli üretimdir.
Elek mıknatıs ile ürünleriniz içerisinde dolaşan en ince metal tozlarını dahi yakalayın. Paslanmaz ve sızdırmaz elek mıknatıslar stoklarda.
Çok güçlü Neodimyum, paslanmaz ve cidarlı DN65 Manyetik Filtre, içerisinden geçen sıvılardan veya gazlardan demir içeren parçacıkları yakalar.
Bizi Ara
Whatsapp
Konum
Facebook