Mıknatıs – Neodyum Mıknatıs | Magneteksan

Elektromıknatıs İmalatı

elektromıknatıs imalatı

Elektromıknatıs Nedir?

Elektromıknatıs enerji verildiği zaman manyetik alan yardımı ile etrafında bulunan metal partikülleri üzerinde tutan sistemlerdir. Magneteksan Makine Arge olarak istenilen ölçüde ve kaldırma kapasiteli elektromıknatıs imalatı yapılmaktadır.

Elektromıknatıs genel olarak metal partikülleri kaldırma amaçlı kullanılmak beraber birçok farklı makine ve sistemde kullanılmaktadır. Bilimsel laboratuvarlardan hurda ocaklarına kadar bir çok kuruluş elektro-mıknatısların nimetlerinden faydalanmaktadır.  Otomotiv sektöründe elektromıknatıslar firen ve kavramalarda kullanılır. Fabrikalarda ise çelik kütükleri, metal sacları ve şekillendirilecek metal ürünleri taşımak veya sabitlemek için kullanılır.

Özel Tasarım Elektromıknatıs Üretimi

Özel Tasarım Elektromıknatıs Üretimi Magneteksan Makine Arge firması olarak imalat ve otomotiv sektörünün ihtiyaç duyduğu elektromıknatısların üretimini gerçekleştirmekteyiz.  Magneteksan, otomotiv sektörü için insan eli değmeden üretimi yapılan parçaların taşıma için gerekli olan elektromıknatıs üretiminde uzmanlaşmış bir firmadır.  Genç, dinamik ve yüksek mühendislik kabiliyeti ışığında kendi tasarım, test, üretim teknolojisi ve üretim destekli AR-GE merkeziyle özel sektöründeki değişimlere ve müşteri özel isteklerine cevap vermeye yönelik ürün gamını hızlı bir şekilde geliştirmektedir.

Özel Tasarım Elektromıknatıs Üretimi elektrik enerjisi verildiği zaman malzeme ile manyetik etkileşime girerek taşıma, robot ile kontrol ve otomasyon destekli üretim imkanı sunar. Elektromıknatıs sistemi bir çok mühendislik disiplinin birleşmesi ile ortaya çıkan bir üründür. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını minimum maliyet ile en hızlı şekilde çözmeye odaklı bir çalışma sistemimiz vardır.

Elektrikli Mıknatıs İmalatı

Büyük çekim gücüne sahip olan elektrikli mıknatıs modelleri her firmanın ihyacı olabilir. Üretimini yaptığımız elektrikli mıknatıslar istediğiniz ebatta olabilir. Magneteksan Makine Arge olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler. Bizlere her zaman destek kısmından ulaşabilirsiniz.

Cıvata Taşıma Elektromıknatıs

Hurda Elektromıknatısı İmalatı

Son Yazılar

brc gıda güvenliği ürünlerimiz

BRC Gıda Güvenliği Nedir?

BRC, yani British Retail Consortium (İngiliz Perakende Konsorsiyumu), gıda güvenliği ve kalite yönetimi alanında uluslararası bir standart ve sertifikasyon programıdır. BRC Uluslararası Gıda Güvenliği Standardı,

Yeni Ürünler

Kolay temizlenebilir manyetik bar mıknatıs 25 mm çapında ve 250 mm uzunluğunda, paslanmaz, gıdaya uygun ve sertifikalıdır.
Paslanmaz yapıdaki bu konik manyetik elek mıknatıs tuz, şeker veya un gibi ürünlerin metallerden ayrıştırılması için tarafımızdan üretildi.
Kovan tipi ikiz manyetik plaka mıknatıs seperatörler gıda firmalarının çok sık tercih ettiği manyetik ayırıcılardır. Paslanmaz ve gıdaya uygundur.