Mıknatıs Fiyatları

Türkiye Mıknatıs Fiyatları

Mıknatısların çeşitleri ve boyutları mıknatıs fiyatları hakkında doğru bilgi edinmemizi sağlar. Mıknatıs boyutu büyük olacaksa buna göre fiyat da artacaktır. Boyutu küçüldüğünde ise satış fiyatı değişebilmektedir. Ticari bir işletme için mıknatıs satınalınacak ise firmamız Magneteksan Makine ARGE olarak site iletişim kısmından bize her gün ulaşabilirsiniz.

Bunun yanında seçeceğiniz mıknatısta Nikel kaplama olacaksa bu da pahalı bir fiyat sunulmasına sebep olur. Fiziki olarak nikel daha güzel görünen bir mıknatıstır. Ancak çinko kaplama daha ucuzdur ancak görüntü olarak iyi olmayabilir. Gözle görülebilecek bir yer için mıknatıs kullanacaksanız nikel kullanabilirsiniz. Görmeyeceğiniz alanlar için ise çinko kullanabilirsiniz.

Bunun dışında en ucuz ve en yaygın kullanılan mıknatıslar neodyum mıknatıslardır. Neodimyum mıknatıslar Nikel kaplama, Nikel-Bakır-Nikel kaplama, epoksi kaplama, reçine kaplama gibi mıknatısın kullanılacağı ortamlara göre kaplama çeşitlerine sahiptir.

magneteksan watermark
mıknatıs fiyatları

Neodyum Mıknatıs İstanbul

Mıknatıs nerede satılır İstanbul ilinde diye düşünüyorsanız firmamızdan mıknatıs fiyatları hakkında bilgi almak için İstanbul – Pendik’te bulunan üretim merkezimize gelebilir veya bize telefon ile ulaşabilirsiniz.

Magneteksan Makine ARGE olarak firmamız bir çok alanda üretim yapmaktadır. Bunlar başlıca; neodyum mıknatıs, elektromıknatıs ürünleri, manyetik ayırıcılar, demanyetize cihazları, özel imalat makineleri, mıknatıs alan ölçümleri ve kalibrasyonları, manyetik plaka üretimleri, manyetik elek üretimleri, manyetik seperatörler, manyetik tamburlar, otomatik temizleme sistemleri, daimi mıknatıs taşıma sistemleri, hurda taşıma mıknatısları, elektropermanent tablalar, sac ayırıcı plakalar, şantiye kalıp sabitleyiciler, el tipi demanyetizasyon sistemleri.

Büyük firmaların ihtiyaçları olan yukarıda bahsettiğimiz mıknatıslar hakkında daha fazla detayı hem sitemizin blog kısmında bulabilir hem de bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Mıknatıs fiyatları konusunda da bizlerden her zaman destek alabilirsiniz.

İstanbul’da Satışını Yaptığımız Bazı Mıknatıs Fiyatları

Kapaklı El Mıknatısı 900TL’ den

Çek Bırak Neodyum Mıknatıs 350 TL’ den

Neodyum Kapaklı El Mıknatısı 950 TL’ den

20 x 10 x 3 cm Süper Güçlü Neodyum Mıknatısların tanesi 5 TL’ den başlamaktadır.

20 x 10 x 5 cm Çok Güçlü Neodymium Mıknatıs Ferrit Magnet Bloklar ise tanesi 10 TL’ den başlamaktadır.

Alüminyum Saplı Neodyum Mıknatıs çubuk 200 TL’ den

Paslanmaz Saplı Neodyum Bar Mıknatıs 250 TL’ den

Alnico Mıknatıslar 55 TL’ den

Samarium Cobalt Mıknatıslar 85 TL’ den

Gıdaya Uygun Komple Paslanmaz Çubuk Mıknatıs 450 TL’ den

Gıdaya Uygun Komple Paslanmaz Manyetik Plaka 950 TL’ den

Plastik Geri Dönüşüm Sektörü İçin Kovan Tipi Mıknatıslar 1950TL’ den

Plastik ve Gıda Sektörü İçin Manyetik Elekler 1250 TL’ den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır.

*

Ara
Whatsapp
Konum
Facebook