Kutulama - Kutu Taşıma Mıknatısları - Palletising Magnets

Kutu taşıma mıknatısı veya palletising magnets (paletleme mıknatısları) salça, teneke kutu, metal gıda kapları gibi ürünleri enerji ihtiyacı olmadan kolaylıkla taşınmasını sağlar.

Mıknatısın taşıma işlemi kapalı devre içerisinde mıknatısların hareketi ile sağlanır. Pnömatik pistonlara hava verildiğinde ürünü tutar, hava kesildiğinde ürünü bırakır. Taşınması istenilen ürünlerin sayısına ve ebatlarına göre mıknatısın tasarımı değişmektedir.

İstenilen ölçü ve manyetik güçte paletleme makineleri tasarımı ve imalatı Magneteksan firmamız tarafında yapılmaktadır.

Palletizing Machine
Palletizing Machine

Manyetik Kaldırma ve Mıknatıslı Taşıma – Palletizing Machines

Paletleme Mıknatısı
Paletleme Mıknatısı

Yan tarafta gördüğünüz ürünümüz palletize machine (paletleme makinesi veya paletleme mıknatısı) olarak da geçmektedir. Kutu taşıma işlemi için kullanılan bu mıknatıs tamamen yerli üretim olup tarafımızdan firmanıza özel üretilir. Türkiye’nin her noktasına hizmetimiz bulunmaktadır. Büyük yağ tenekeleri, metal her türlü kutu, ton balık kutuları vb. aklınıza gelen her türlü kutuları taşımaktadır. Firmanıza özel ebatlarda üretimini yapmaktayız. Bu sebeple bizimle irtibata geçerek paletleme cihazını kullanacağınız yer hakkında bize detaylı bilgi verdikten sonra size teklifimizi iletebiliriz.

Pnömatik kutulama mıknatısları pistonlu olup bir hava makinesi yardımı ile çalışmaktadır. Yerli üretim pnömatik paletleme mıknatısı  ile konveyör bant ile gelen ürünlerinizin kutulanması, istiflenmesi çok kolay. Kutu istifleme mıknatısı imalatı yapan firmamız İstanbul’da yer almaktadır.

Detaylı bilgi ve iletişim kurmak için info@magneteksan.com mail adresinde bilgi alabilirsiniz.

Pnömatik Kutu Taşıma - İstifleme Mıknatısları

Yan tarafta gördüğünüz pnömatik paletleme mıknatısı kutu, teneke, gıda tenekeleri, yağ tenekeleri vb. taşıma işlemi kullanılır. Türkiye’nin her noktasına hizmetimiz bulunmaktadır. Metal teneke içinde yer alan tüm gıda ürünleri bu kutulama mıknatısı ile taşınabilmektedir. Firmanıza özel ebatlarda üretimini yapmaktayız. Bu sebeple bizimle irtibata geçerek paletleme cihazını kullanacağınız yer hakkında bize detaylı bilgi verdikten sonra size teklifimizi iletebiliriz.

Pnömatik istifleme mıknatısları pistonlu olup kullanımı bir buton ile olmaktadır. Yerli üretim pnömatik kutulama mıknatısı  ile konveyör bant ile gelen ürünlerinizin kutulanması, istiflenmesi çok kolay.

Pnömatik Kutu Taşıma Mıknatısı
Pnömatik Paletleme Mıknatısı

Portatif Pnömatik Kutulama Mıknatısı

Pnömatik Koli Taşıma Mıknatısı
Pnömatik Kutulama Mıknatısı

Yan tarafta gördüğünüz ürünümüz portatif palletize machine (paletleme makinesi veya paletleme mıknatısı) daha küçük çapta kolilerinizi taşır. Daha büyük tenekeler, koliler için ilk baştaki büyük mıknatısı tercih etmeniz gerekir. Kutu taşıma işlemi için kullanılan bu mıknatıs tamamen yerli üretim olup tarafımızdan firmanıza özel üretilir.

Pnömatik kutulama mıknatısları pistonlu olup kullanımı kolaydır. Yerli üretim kolileme ve istifleme mıknatısı  sayesinde kurumsal firmalar ürünlerini büyük kolaylık ile taşımaktadır.

Ürünün güncel fiyatını görmek ve satın almak için linke tıklayın.

Ara
Whatsapp
Konum
Facebook