Mıknatıs – Neodyum Mıknatıs | Magneteksan

TÜRKİYE'NİN MIKNATIS MERKEZİNE HOŞGELDİNİZ

Ara
Close this search box.

Savunma Sektörü

savunma sanayi

Firmamız sürekli kendini geliştirerek teknolojik çağa uygun ürünler imal etmektedir. Savunma Sanayi sektörü de bunlardan biridir. Savunma Sanayi için özel üretim mıknatıslarımız sektörde çok fazla kullanılmaktadır. Savunma Sanayinin ihtiyaç duyduğu yüksek çekim güçlü mıknatısların imalatını yapmaktayız. Yurtiçi ve yurtdışı birçok firmaya destek veren firmamızın bazı referansları: Aselsan, Havelsan, Hava Kuvvetleri Komutanlığı’dır.

İşte Savunma Sanayi için uygun mıknatıs çeşitlerimiz.

neodyum mıknatıslar

Neodyum Mıknatıslar

Yüksek çekim gücü ile ön plana çıkan neodyum mıknatıslar standart olarak 80°C sıcaklığa kadar dayanabilir. 150°C sıcaklığa dayanabilen SH serisi mıknatıslarımızla da sektöre destek olmaktayız.

ferrit esnek mıknatıs

Esnek Mıknatıslar

Otomotiv firmalarının kullandığı mıknatıslardan biri olan esnek mıknatıs türü özel bir üretimdir. Ferrit ancak esnek yapıya sahip olan bu mıknatıs fren sistemlerinde kullanılmaktadır. İstediğiniz ebatta esnek mıknatıs üretimi yapılmaktadır. Diğer ferrit mıknatıslarımız için aşağıdaki butona tıklayın.

ferrit esnek mıknatıs

Demanyetize Cihazları

Demanyetize cihazları diğer adıyla Manyetik Alma Cihazları, metal parçaların üzerindeki manyetik alanı nötr hale getirir. Zamanla metal parçalar üzerinde biriken bu manyetik alan araçlara büyük zararlar verebilir. Otomotiv firmalarının kullandığı donanımlardan biri olan Demanyetizörler Magneteksan tarafından üretilmektedir.

ferrit mıknatıslar

Seramik Mıknatıslar 220° Sıcaklığa Dayanıklı

300 Oksit, seramik mıknatıslar yüksek sıcaklığa dayanıklılığı ile tanınır. 220°C sıcaklığa kadar dayanabilen bu mıknatıslar otomotiv sektöründe tercih edilmektedir. Firmamız ferrit mıknatıs çeşitliliğinde yeterli ürün çeşidine sahiptir. Bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Ara
Whatsapp
Konum
Facebook