İzmir mıknatıs firması olarak mıknatıs üretmekte ve satışını yapmaktayız. Uzun süredir mıknatıs sektöründe kendimizi göstermekte olan bir firmayız.  İzmir Mıknatıs olarak bütün çalışanlarımız mıknatıslar konusunda oldukça bilgili ve tecrübeli. Yaptığımız mıknatıs satışlarının büyük bir çoğunluğu toplu satıştır. Markamız çeşitli model ve kullanım alanlarına sahip olan mıknatıslar üretmenin yanı sıramı çeşitli hizmetler vermektedir. Bu ürün ve hizmetler; manyetik alan düzenlenmesi, mıknatıs üretimi, mıknatıs kalibrasyonu, elektro mıknatıslar, mıknatıslı sistemler, manyetik tambur ve büyük metalleri taşıma mıknatıslarını örnek verebiliriz.

İzmir Mıknatıs olarak kalitemizle tanınıyoruz. Ürettiğimiz mıknatıs ürünleri oldukça çeşitli bu nedenle sıklıkla tercih ediyoruz. Ürünlerimizi hem ülkemizin dört bir yanına hem de yurt dışına göndermekteyiz. Satmış olduğumuz ürünlere yapılan yorumlar firmamız için oldukça önemlidir. Yapılan her eleştiriyi detaylı bir şekilde inceleyip çeşitli çözümler bularak ürünlerimizin daha kaliteli hale getirmektedir.

İzmir Mıknatıs olarak neodyum üretiminde kendimizi oldukça geliştirmiş bir kurumuz. Bu alanda ülke çapında en çok tanınan isim olmayı hedefliyoruz. Bunun yanı sıra firmamız endüstriyel mıknatıslar da üretmektedir. Firmamızın üretmiş olduğu endüstriyel mıknatıslarla manyetik sistemler kontrol edilmektedir. Bu mıknatıslar çoğunlukla sanayilerde, havacılık da, savunma sanayi de ve gıda sanayi de tercih edilmektedir.

Magneteksan olarak ürettiğimiz ürünler arındırma malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Bu işlem için mıknatıs kullanılmasının nedeni ürünlerin metalden arındırılmasıdır. Bu mıknatıslar genellikle otomotiv sektöründe, gıda sektöründe ve plastik sektöründe kullanılmaktadır. Bu işlem özellikle gıda sektörü için çok önemlidir. Ürettiğimiz ve satışını yapmış olduğumuz ürünlere web sitemiz üzerinden ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Ürünler hakkında bütün sorularınızı bize iletiniz.

İzmir Mıknatıs Satın Al

İzmir Mıknatıs olarak ürünlerimizin üretiminde özel sipariş kabul ediyoruz. Müşteri memnuniyetine çok önem veren firmamız müşterilerinin istediği boyutlara sahip mıknatıslar üretmektedir. Hangi ürünü hangi boyutta istediğinizi bildirmek için bizi aramalısınız. Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz her şey için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız aklınızdaki bütün soruların silinmesine de yardımcı olmaktadır. Siparişlerinizi en kısa sürede üretip paketlemekteyiz. Satın aldığınız ürünleri isterseniz gelip firmamızdan teslim alabilirsiniz. İsterseniz de bizler ürünlerinizi sizlere teslim edebiliriz. Size teslim ettiğimiz ürünlerde herhangi bir eksik ya da hatalı ürün bulunuyorsa. Bu soruna en hızlı şekilde çözüm üreterek memnuniyetinizi sağlamaktayız.

Firmamız ürettiği kaliteli ürünler ve sunduğu hizmetlerle adını duyurmayı başarmıştır. İzmir Mıknatıs aldığı bütün değerlendirmeleri göz önünde bulundurarak her gün kendini biraz daha geliştirmektedir.

Ara
Whatsapp
Konum
Facebook