İstanbul mıknatıs imalatı yapan firmamız Pendik ilçesinde yer almaktadır. Magneteksan Makine ARGE olarak firmamız her çeşit mıknatıs imalatı yapmaktadır. Her çeşit neodyum mıknatıs, her ebatta pot mıknatıs, elektromıknatıs çeşitleri gibi ürünler için bizleri arayabilirsiniz. Ürün çeşitlerimize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Online alışveriş için www.miknatisavm.com web sitemizi ziyaret edebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

Manyetik alanla ilgili olarak yıllardır verdiğimiz İstanbul mıknatıs hizmeti, aralıksız her ihtiyaç sahibi için sürdürülmektedir. Mıknatıslarla ilgili tüm detaylara sahip olan ekibimiz en küçüğünden en büyüğüne kadar birçok farklı boydaki mıknatısın üretimini gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin başka hiçbir yerinde bulunmayan bu hizmet sayesinde tüm ihtiyacınız olan mıknatıs türlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Özel üretim mıknatıslar müşteri taleplerine göre birçok forma dönüştürülebiliyor. Bununla birlikte sürekli kendini yenileyen ve geliştiren yapımız sayesinde yurtiçi satışları haricinde yurt dışı satışlarımızda da en iyi yerlere ulaşıyoruz. Türkiye’nin çok ihtiyaç duyduğu mıknatısların çoğu yurt dışında ithal ediliyor. Ancak bu mıknatısların Türkiye’de üretilenlerden çok daha pahalıya mal olacağını tahmin edebilirsiniz. Bizler yaptığımız çalışmalarla bu tarz sıkıntıları da ortadan kaldırmış oluyoruz. En kaliteliyi en uygun fiyatlı mıknatıslar ile birleştiriyoruz.

İstanbul Neodyum Mıknatıs

Neodyum mıknatıslar diğer mıknatıslara kıyasla çok daha güçlüdür. Bu yüzden birçok gıda firması neodyum mıknatıs tercih etmektedir. Manyetik çubuk, manyetik filtre gibi ayırıcılar (seperatörler) kendi üretimimiz olup isteğe göre neodyum mıknatıstan imal edilmektedir. Bizim de önerimiz bu yönde olmaktadır. Diğer yönden neodyumlar hem yüksek sıcaklığa dayanıklı hem de korozyona karşı dayanıklıdır. İstanbul neodyum mıknatıs arayan birçok müşteri gibi sizleri de üretim tesislerimize bekleriz. Bizlere iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

Sadece İstanbul içinde değil diğer tüm illere mıknatıs hizmeti vermekteyiz. Magneteksan Makine ARGE olarak Ankara, Adana, Bursa, Mersin, İzmir, Bolu gibi birçok illere ulaşıp hizmet ağımızı genişletmiş durumdayız. İstanbul mıknatıs üretimi olarak bize ulaşabileceğiniz gibi diğer illerden de ulaşabilirsiniz.

Mıknatıslar arasında popülerliğini hızla sürdüren neodyum mıknatısların üretimi aralıksız olarak yapılmaktadır. Ekibimiz bu konudaki hassasiyetiyle her geçen gün yeni bir tasarım yaratmaktadır. Bu tasarımlar birçok farklı iş sektörünün yardımına koşmaktadır. Bu yüzden mutlaka aradığınız mıknatıs için bizimle iletişime geçin. Bu sayede istediğiniz türü anlamaya çalışarak daha fazla yardımcı olabiliriz.

Miknatis-Neodyum-Miknatis-1

Kurumsal Mıknatıs Çözümleri

Magneteksan markasıyla Dünya’ya açılan markamız harika bir ekipten meydana gelmektedir. Bu ekip içerisindeki iş birliği ve mücadelesi sayesinde marka ismini çok iyi taşıyabilmektedir. Sanayi alanında sıklıkla gerekli olan mıknatıslar ve manyetik sistemler kolayca ulaşabileceğiniz kadar yakınınızdadır. Sanayi faaliyetlerinin dışında gıda sektöründe de kullanılan manyetik sistemler çok büyük faydalar sağlamaktadır. Özellikle manyetik temizleme ekipmanları ürünlerin metallerden ayrıştırılmasında ve temizlenmesinde son derece önemli bir yere sahiptir. Web sitemiz gerek görselleriyle gerek de fiyatlarıyla sizlere harika bir ortam sunacaktır.

Alanında uzman ve profesyonel firma ve ekibimizden yardım almak için iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında İstanbul’da bulunan firmamıza gelerek İstanbul mıknatıs fiyatları ve kalitesi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Mıknatıs Satın Al

İstanbul içerisinde mıknatıs konusunda herhangi bir sorun yaşıyorsanız direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz kullandığınız cihazın özelliklerine göre sizlere bir yol haritası çizecektir.  Sizin de fikrinizle birlikte size en uygun mıknatıs türü belirlenerek işlemlere başlanır. Siparişinizi ne kadar hızlı oluşturursanız ürününüz de o kadar hızlı bir şekilde size ulaşacaktır. Özel imalat makinelerimiz sayesinde birçok farklı ihtiyaca cevap verebiliyoruz.

İstanbul mıknatıs satın almak sadece bir telefon kadar uzağınızdadır. Bunun yanında site içerisinden görselleri inceleyerek kendinize uygun olanı da sipariş edebilirsiniz. Sitemizdeki görseller sizin için çok açıklayıcı değilse bizimle iletişime de geçebilirsiniz. Mıknatıs seçimi yaptığınızda daha önceleri bu konu hakkında zayıf bilgiye sahipseniz hata yapabilirsiniz. Ekibimiz böyle bir hata olasılığını düşünerek sizlere daha uygun bir seçim sunabilir. Bu yüzden ürün sipariş vermeden fikir alabilirsiniz.

Ara
Whatsapp
Konum
Facebook